האקדמיה לעסקים של מועדון החצאית מציגה:
סדנת אינסטגרם (מספר 9!!!)

 
כדי שיהיו לך מיליון עוקבים ועשרות אלפי לייקים באינסטגרם שלך- את צריכה להיות בר רפאלי. אפשרות אחרת: את יכולה לשלם לחברה מיוחדת שמספקת עוקבים פיקטיביים ולחכות שנים לראות מזה תועלת. (את יכולה גם לעשות פרסום ממומן וגם אז לא מובטחת לך תהילת עולם).
אבל אם את רוצה לדעת איך מפעילים חשבון אינסטגרם רגיל, טבעי, אורגאני, כייפי וידידותי, איך בכלל פותחים חשבון, מה מעלים, איך מתנהלים עם הממשק שלו, איך מתאימים את התמונות והפעילויות שלך בהתאם לעיסוק הספציפי שלך ומה צריך לעשות כדי למתג את עצמך ואת העסק שלך ברשת החברתית המטריפה והצבעונית הזו וגם למה ואיך מפעילים את הסטורי- בואי לסדנת בוקר ממוקדת !!!!

בסדנה אני רוצה לספר לך באילו דרכים הבאתי לקוחות לעסק שלי גם כשהיו לי מאות בודדות של עוקבים. זכרי- באינסטגרם לא הכמות היא הקובעת כי אם האיכות. 

מה צריך להביא? את מכשיר הסמארטפון שלך ובו אפליקציית אינסטגרם עם תמונת פרופיל שלך וכן 2-3 תמונות שתרצי לפרסם. אפשר להתקשר אלי להנחיות כיצד לפתוח אינסטגרם.

אם יש לך שאלות, התקשרי: 0542000804

 
היכן ומתי? בביתי שבגבעת שמואל ביום רביעי, יז' באייר, 2.5.18.
בין השעות 9:30 ל 14:15
כמה זה עולה?
230 שקלים בלבד כולל מעמ. חשבונית מס ניתנת באותו יום. יש לך מועדון הזהב? פני אלי בפרטי!
 
 
 
איך נרשמים? 
דרך הלינק הזה בכרטיס אשראי.  יש למלא את כל הפרטים וכשבוע לפני כן, אפתח קבוצת ווצאפ של כל הנרשמות ואעביר את הפרטים האחרונים.
האם ניתן לשלם במזומן/צ'קים/העברה/bit?
בהחלט כן. זה נעשה בתיאום איתי- התקשרי בהקדם כדי לשריין את מקומך.  

שימי לב- , הקבוצה תהיה מצומצמת כדי שנוכל להגיע לעולמות התוכן של כל אחת מהמשתתפות.

אל תפספסי את ההזדמנות! 

מירי בן-דוד ליוי  0542000804
www.mirilivi.com